М'яка підлога килимок-пазл для тренувань відпочинку ігор PollyMat Космічні хлопці

699,00
Давним-давно в самій далекій галактиці четверо друзів-Нерд вирішили подорожувати по світу. Пробуючи свій суперсучасний космоліт вони добралися і до Землі.

Зустрічайте! Космічні хлопці тут) Давайте ж дізнаємося їх ближче!

Знайомтеся, це Боп. Він народився на фіолетовою планеті Vio і там все точно такі ж, як і він. Боп володіє самим стійким характером з усієї 4-ки, а все чому? Правильно, тому що він любить їсти. Навіть не так. Він любить поглинати все їстівне і не дуже навколо! Не гребує травою і сухими гілками, іноді може зажувати покришку від машини, але улюблене його ласощі - це все метали! Тому у себе на Vio він одного разу з'їв бабусину дачу). Бопу складно зупинитися, але тим не менш, він переконаний vegan / no meat / no milk.

Наступний наш бро - це Тіппі, він із зеленою планети Кеш. Дивакуватий на вигляд, в душі він добряк. Саме тому у нього завжди такі широко розкриті від подиву очі. Типпи знатний квітникар і ботанік, він вирощує у себе на терасі орхідеї і знає толк в хорошому трав'яному чаї.

Гей, хто тут у нас далі? Все вірно. Це Ангус, житель помаранчевої планети Хара. Ох, і жарішка у них там нині. Ангус - він такий Ангус (боягуз). Йому буває складно бути нарівні зі своїми друзями, тому що якщо провести аналогію з земними мешканцями - він найбільше схожий на страуса. Він швидко бігає, але повільно думає. І в разі можливої небезпеки (читай завжди) він ховає голову в поверхню землі / води / піску / кратерів / чого доведеться. Але його друзі його люблять просто тому, що він класний!

І завершує весь ланцюжок не менш важливий наш гість - це Емокріт, скорочено Емо. Він з жовтої планети Муд. Емо дуже розумний дивак, прям дуже! Йог, філантроп і природжений програміст, він розбирається в схемах і системах. Правда з його тонкою душевною організацією, йому чужі підколи друзів, він може розчулитися і засумувати ... але ось щирість у нього завжди викликає тільки усмішку!

Отже, вони тут! Це гаряча четвірка з нами) Давайте зустрінемо їх гостинністю у нас вдома!

  • Малюнки викрешуються на спеціальному обладнанні утворюючи 3D ефект. Ми не використовуємо клей і фарбу.
  • Килимок має підвищену щільність в порівнянні зі звичайним м'яким підлогою, що забезпечує найкращі амортизаційні властивості і надійний замок.
  • Колір: фіолетово-жовтий-зелений-помаранчевий (низ чорний)
  • Матеріал: ЕВА (етиленвінілацетат)
  • Розмір пазла: 45см * 45см
  • Розмір килимка: 180см * 90см
  • Товщина: 8 мм
  • Твердість: 20 Шора
Комплектація: комплект пазлів (8шт) + прозора сумка
* І пам'ятайте килимок з найнижчою теплопровідністю
ТУ У 22.2-40484497-001 діє до: 2017
Сертифікат відповідності: серія ВГ № UA1.033.0005496-17
Звіт СЕС №1153 від 5.04.2017
Інші топи