М'яка КАНБАН дошка PollyMat Think BIG

499,00
Канбан-дошка є одним з інструментів, який може використовуватися при впровадженні методу управління розробкою «Канбан».

Такі дошки можна розглядати як варіацію на тему традиційних канбан-карток. Замість сигнальних карток, які зазвичай позначають потреба або пропускну здатність, разом з дошкою використовуються стікери (листочки) для подання робочих елементів і процесів. Кожен з цих об'єктів являє собою етап завдання (виробничого процесу) і рухається по дошці, по мірі прогресу. Такий рух відповідає руху процесу виконання завдання (виробництва).
Дошка, як правило, поділена на три логічні секції: «очікування», «робота в процесі» і «завершена робота». Співробітники переміщують замітки в ту секцію дошки, яка відповідає статусу завдання.

Канбан-дошка PollyMat одна з найбільш зручних дощок для контролю завдань, так як все що вам необхідно для роботи - кольорові стікери і кнопки. М'яка спінена структура дозволяє "приколювати" листок тисячі разів, вона не кришиться і не всихає.

Кріпити дошку можна на біндер, двосторонній скотч, кнопки.

Характеристики:

Сертифікований спінений полімер без запаху і клею ЕВА (етиленвінілацетати) має переваги перед іншими спіненим полімерами, а саме:
* Імітація під дерево
* Більш висока щільність
* Приємний тактильно
* Сертифікований в україні та світі
* Дозволений в дитячих та шкільних закладах

Велика дошка - 72см * 60 см

товщина 12 мм

Колірна гамма під ваш стиль На сьогоднішній день ми пропонуємо канбан дошки з імітацією сірого дерева на чорній, фіолетового, червоного, зеленого підкладці.

lwh: 1000x600x12 mm

Weight: 1000 g

Інші топи